.

75 m 2; Dhoma gjumi 2; mimi 85.

Shitet Apartament 11 me oborr, qe ndodhet ne Palase, Dhermi tek Rezidenca GREEN COAST , ne vendin me te bukur edhe me luksoz ne Shqiperi. Apartamenti perbehet nga sallon ndenje gatim, 2 dhome gjumi , banjo verande (oborr).

Karakteristikat.

Apr 13, 2023 Apartament ne Shitje Dhermi.

Jun 22, 2020 Vlore, shes apartament 21ABLK 193 m 178. Pavar&235;sisht n&235;se jeni duke k&235;rkuar me fjal&235; ky&231;e dhoma me qera ne dhermi,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep. Informacion i pergjithshem Siperfaqe totale 98.

Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje.

. . .

9 foto. Apartament do te paguhet cash, Anullim falas 10 Dite perpara.

N Shitje DHS-815-1a 140.

PAMJE PANORAMIKE.

Key Features p&235;r pron&235;n Dhermi p&235;r Shitje Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial me mark&235; t&235; re 13 multifamily k&235;to vet&235;m 30 metra nga gjiri i DHA &171;RMI, Vlora, Shqip&235;ri. 2 te rritur 1 femije.

. ID 530381002-199.

Pavar&235;sisht n&235;se jeni duke k&235;rkuar me fjal&235; ky&231;e dhoma me qera ne dhermi,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.
Dhermi-ALVS304 ;.
Karakteristikat.

Apartament n&235; shitje, 210m&178;, 370.

Dhermi hotels; Hotele ne Durres; Hotele ne Borsh; Kontakt; Ju jeni ketu Home &187; Rezervim Hotelesh &187; Hotels &187; Albania &187; Himare.

. Apartament n shitje Radhim - ShITET APARTAMENT 1 1 NE RADHIME. 75 m&178; , siperfaqe e perbashket 37.

000 . Vendodhja Distanca 130 m nga qendra e qytetit dhe 100 m nga plazhi. Vendodhja Distanca 130 m nga qendra e qytetit dhe 100 m nga plazhi. . . Apartamente pr shitje t madhsive t ndryshme n Dhermi Resort.

.

000 - Dh&235;rmi Indomio. 58 m2.

Vile 2-kateshe per shitje ne Dhermi.

Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.

Vile 2-kateshe per shitje ne Dhermi.

SHITET SUPER APARTAMENT 11, NE ORIKUM.

Key Features p&235;r pron&235;n Dhermi p&235;r Shitje Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial me mark&235; t&235; re 13 multifamily k&235;to vet&235;m 30 metra nga gjiri i DHA &171;RMI, Vlora, Shqip&235;ri.